Anylopex plus s.r.o. – AG Grant.cz - dotace

Naše společnost nabízí komplexní přípravu a zpracování žádostí o dotace z vybraných operačních programů ČR a stará se o kompletní administraci při vyplácení dotace.

B&P Research s.r.o. - dotace

Zabýváme se výzkumem a analýzou legislativy a politik EU, jejichž výstupy mají zásadní dopad na subjekty v České republice. Na základě dlouholetých analytických zkušeností nabízíme poradenské služby v oblasti agendy EU, připravujeme komplexní strategie ro

Chytré dotace

Vyřízení dotací z EU pro zemědělce

DOTYKAČKA

Spolehlivý pokladní systém s platebními službami

FormSoft, s.r.o.

Skladové a informační systémy pro firmy všech velikostí.

Ing. Alexandra Ekrtová, FinTip.cz - účetnictví pro vinaře

Účetnictví pro vinaře. Vaše práce, naše papíry. V klidu se věnujete své práci a my za vás vše zařídíme. Nabízíme vedení účetnictví, daňové a finanční poradenství zejména pro vinaře.

JUDr. Pavlína Megová - MKM Jazyková škola a Překladatelská agentura - učebnice a kurzy vinařské angličtiny

Na podzim roku 2015 jsme vydali učebnici WineWords – English for Wine Professionals & Wine Lovers, kterou doprovází více než sto výukových videí. Setkává se s úspěchy nejen v České republice, ale i v zahraničí.

JUDr. Vojtěch Mihalík - právo týkající se vína, vinařství a vinohradnictví

S ohledem na mé rodné město (Mikulov) a celkové působení na jihu Moravy se řada mých klientů rekrutuje z podnikatelů zabývajících se výrobou vína a obchodováním s touto komoditou. Za pomoci těchto zkušeností se proplétám bludištěm práva Evropské unie týka

KEEO4DESIGN s.r.o. - projekt Veselo

Pomůžeme vinaři vyniknout. Vinařská architektura a rekonstrukce - dotace - grafika, marketing a komunikace s klienty.

Lenka Maloňová - sommelierka (AJ, ČJ), překladatelka (AJ-ČJ), marketing

Nabízím opravdu odbornou vinařskou angličtinu, neustále se vzdělávám a k vínu a jeho výrobě přistupuji s patřičnou pokorou.