FormSoft, s.r.o.

Informační systémy

Zákazníkům nabízíme individuální přístup zaměřený na uspokojení jejich potřeb. Mezi naše významné klienty patří například Český svaz včelařů, z. s. (Centrální informační systém) nebo Český rybářský svaz, z. s. (systém na evidenci úlovků) a mnoho dalších subjektů.


Vytváříme informační systémy všech velikostí. Ty jsou provozovány na serveru a fungují ve standardních internetových prohlížečích. V případě potřeby je tedy možné systém obsluhovat odkudkoliv, kde je internetové připojení. Jednotlivcům i firmám působícím v oblasti vinařství můžeme nabídnout například skladový systém a e-shop Macros, který je aktuálně naší vlajkovou lodí.

Macros

Online skladový systém s e-shopem v jednom zajišťuje efektivní komunikaci nejen mezi zaměstnanci a zákazníky. Systém je přístupný odkudkoliv bez nutnosti vzdálených ploch. Macros nemá žádná omezení a plynule roste se změnami potřeb zákazníků.


V oblasti vinařství může pomoci například s evidencí uskladněného vína a zboží, tisku etiket, evidenci obalového materiálu, ale též s docházkou a úkolováním zaměstnanců apod.


Provozujete vinný sklípek, vinárnu nebo vinotéku? Systém pomůže i s evidencí útraty zákazníků. Malá rodinná vinařství i velcí producenti tak mohou díky systému Macros efektivněji nabízet své produkty a služby. Protože čas šetří peníze a čím méně ho strávíme administrativou, tím více ho můžeme věnovat vínu, což zajisté ocení především zákazník, který se bude následně rád vracet.


Náš vztah s klienty považujeme za dlouhodobé partnerství a jsme vám také plně k dispozici v případě potřeby provést pozdější úpravy nebo rozšíření.


Více o skladovém systému a e-shopu Macros na: www.macros.cz

Kontaktovat dodavatele