VETROPACK MORAVIA GLASS, a.s. - obalové sklo

Patříme k předním výrobcům obalového skla v Evropě. Širokou nabídkou, individuálním přístupem a službami v oblasti designu, vývoje produktu, logistiky a technické podpory jsme významným dodavatelem skleněných obalů pro vedoucí společnosti potravinářského průmyslu.

Prostřednictvím skleněných obalů pro nápojový a potravinářský průmysl a rozsáhlých služeb dodává Vetropack "sklo na míru". Pod tímto mottem vyvíjí Vetropack společně se zákazníky v pečlivém procesu skleněné obaly, které vizuálně podporují záměr výrobku a marketingovou strategii a splňují maximální požadavky obchodu a spotřebitelů. Služby sahají od prvotřídního designu obalů přes vysoce kvalitní výrobu a včasné zásobování až po poradenství a podporu v oblasti analýzy obalů, technologie uzávěrů, zušlechťování skla a etiketování. 

Tato rozsáhlá nabídka služeb zdůvodňuje vedoucí pozici společnosti Vetropack na sedmi domácích trzích ve Švýcarsku, Rakousku, České republice, na Slovensku, v Chorvatsku, na Ukrajině a v Itálii. Jako součást podnikové strategie zaměřuje Vetropack svůj sortiment a služby speciálně na tyto trhy. Od roku 1991 Vetropack průběžně investuje do východoevropského trhu - oblasti, která stále více nabývá na významu pro mezinárodně aktivní nápojový a potravinářský průmysl.

Skupina Vetropack zaměstnává 3 000 lidí. V osmi sklárnách s celkem 18 tavicími sklářskými vanami je k dispozici denní výrobní kapacita více než 4 000 tun obalového skla. Veškeré podniky jsou certifikovány dle normy ISO 9001.

Kontaktovat dodavatele