UNIMARCO a.s. – technologie do vinařství, pivovarů a ovocnářství

  • 4. května 678
    76311 Želechovice nad Dřevnicí
  • Sídlo
    4. května 678
    76311 Želechovice nad Dřevnicí
  • 577901148
  • Oblíbenost: 5105

Společnost UNIMARCO a.s. je partnerem českých a slovenských vinařů a farmářů již od roku 1991, kdy se specializovala na prodej a servis dánské postřikovací techniky HARDI a italské techniky pro vinařství GAI. Svou působnost postupně rozšiřovala o další značky a v současné době je výhradním importérem osmi významných značek zemědělské a vinařské techniky pro Českou republiku a Slovensko a prodejcem dalších, mezi které patří například malotraktory Antonio Carraro a mulčovací technika BERTI.


Společnost GAI S.p.A. je renomovaný světový výrobce plnicích a etiketovacích linek pro vinařský i potravinářský průmysl. Vývojem a výrobou strojů se zabývá již od roku 1946 a má v tomto oboru neocenitelné a dlouhodobé zkušenosti s působností po celém světě. Jako první výrobce zakomponoval plnění a uzavírání do jednoho stroje. Plnicí linky GAI jsou výsledkem bohatých zkušeností, zajišťují zachování neporušeného aroma, chuti a vzhledu plněných produktů. Široká nabídka s možností sestavení plnicích a etiketovacích strojů dle výkonu a požadavků zákazníka umožňuje dodání kompletní technologie lahvování od jednoho výrobce. Společnost se specializuje také na výrobu a vývoj strojů pro mytí lahví, nasazování záklopek a etiketování. Více než 90 % komponentů je vyráběno přímo společností GAI na 40 000 m2 výrobní plochy za použití vyspělé technologie, což garantuje nejvyšší kvalitu s dlouhou životností za odpovídající ceny. Díky vlastní výrobě společnost GAI zaručuje rychlé dodávky náhradních dílů na veškeré vyrobené stroje od roku 1980. Stroje jsou vhodné pro vinařství k plnění vína, ale také pro ostatní odvětví k plnění moštů o teplotě až 80 °C, olejů. piva, šumivých nápojů a dalších. Jako nezbytnou součást technologie plnění dodává UNIMARCO a.s. vyvíječe páry Turbodampfer od výrobce Gebhardt.


 

Vždy vypracujeme konkrétní nabídku dle zadané specifikace a vzorků lahví, uzávěrů, etiket apod.
Cílem společnosti UNIMARCO a.s. je nabízet kvalitní a profesionální techniku a zajistit stejně kvalitní záruční i pozáruční servis.


Kontaktovat dodavatele