Syngenta Česká republika – ochrana rostlin

V České republice zahájila firma Syngenta svoji činnost 1. ledna 2001. Symbolicky tak vstoupila do třetího tisíciletí. Její postavení na trhu s přípravky na ochranu rostlin a s osivy je zcela v souladu s jejím celosvětovým významem - patří jednoznačně i v naší zemi k vedoucím společnostem v oblasti agrobusiness.

Firma disponuje širokým spektrem přípravků na ochranu rostlin a je tak schopna nabídnout svým zákazníkům komplexní řešení jejich problémů s pleveli, houbovými chorobami a škůdci prakticky ve všech plodinách. Pěstitelé cukrovky, kukuřice, slunečnice a řepky mohli již v minulosti sami ocenit vysokou kvalitu odrůd a hybridů těchto plodin dodávaných na český trh firmou Syngenta. Neobvykle široká je i paleta dovážených odrůd květin. Pracovníci firmy jsou připraveni poskytnout svým zákazníkům a obchodním partnerům kvalitní servis a poradenskou službu.
Vizí naší společnosti je právě proto přispívat k řešení současných globálních problémů. Vzrůstající počet obyvatel a s ním spojená zvyšující se poptávka po potravinách totiž zvyšuje i tlak na zemědělce produkovat stále větší množství plodin ze stejné plochy. Na trhu jsme jedineční tím, že nabízíme našim zákazníkům integrovanou nabídku. To v praxi znamená, že divize osiv i přípravků na jejich ochranu jsou sloučeny. Nabízíme tak komplexní řešení od zasetí plodin až po jejich sklizeň.
Zemědělství bude vždy patřit k nezastupitelným činnostem člověka. Společnost Syngenta se chce aktivně na tomto procesu podílet a pomoci našim zákazníkům využívat naplno potenciálu našich plodin.

Více o ochraně révy vinné naleznete také ZDE Kontaktovat dodavatele