Vložit profil profesionála

Odpovědi na časté dotazy spojené s vložením profilu profesionála naleznete pod formulářem zde.
Prezentace


Iniciály
Kontaktní informace
Nabízené služby
Reference
Souhrn

Časté dotazy

 • Co vše obnáší registrace a jak to probíhá?

  Chcete si budovat Váš LOVEBRAND? 

  Pak jste na správném místě !

  Základním předpokladem je rozhodnutí, že chcete patřit do komplexní komunity profesionálů ve vinařském a vinohradnickém oboru v Česku. Do databáze se mohou zařadit profesionálové, kteří spadají do oblasti poskytování služeb, přípravků, výrobků, strojů, technologií, zařízení, staveb, prostorů atd., a to patřící do oboru vinohradnictví a vinařství. Poté je nutné vyplnit předdefinovaný jednoduchý formulář, který projde textovou korekturou.

  Vyplněný formulář a fotku (popřípadě logo společnosti) odešlete na emailovou adresu prace@vevinarstvi.cz. Spolu se zaplacením částky 2900 Kč, která Vám zaručuje propagaci a zařazení do databáze profesionálů na jeden rok (předplatné a doba propagace se může lišit v závislosti na výběru, více ve Všeobecných obchodních podmínkách).

  V případě nejasností budete kontaktováni – snažíme se, aby byl každý profil jedinečný, bezchybný a efektivní. Po obdržení platby, kontrole a schválení vyplněného formuláře bude Váš profil zanesen do systému a během 3 dnů ho uvidíte na webu pracevevinarstvi.cz.

  Pro registraci tedy potřebujete vyplnit formulář výše a pozitivní přístup :-)

   

   

   

 • Je profil profesionála obnovován po roce automaticky?

  Před uplynutím předplacené doby budete informováni a vyzváni k prodloužení zveřejnění Vašeho profilu. V případě, že se rozhodnete ponechat si profil profesionála na webu pracevevinarstvi.cz, stačí emailem nebo telefonicky prodloužení potvrdit a my Vám obratem zašleme potvrzení přijetí informace a fakturační údaje. Ve Vašem profilu může proběhnout aktualizace informací, popřípadě úprava celého profilu. Pokud z jakéhokoliv důvodu budete chtít profil zrušit, stačí poslat email s požadavkem o deaktivaci. Může se stát, že na konec Vaší prezentace v databázi zapomenete, ale nemusíte mít strach. Váš profil bude sice deaktivován, údaje však zůstanou uložené. Emailem nebo telefonicky Vás upozorníme, že vypršela doba zveřejnění Vašeho profilu a na dalším postupu se domluvíme individuálně. Jestliže nebudete na tuto skutečnost po dobu reagovat a do měsíce nám nepřijde žádná odezva, Váš profil i údaje budou smazány (po uplynutí jednoho měsíce od data konce předplatného). 

 • Jak dlouho trvá sestavení mého profilu a může být později upravován?

  Doba vyplnění formuláře je velmi variabilní, záleží na Vás, kolik času nad tím strávíte a jak ucelenou představu máte. Pokud si nebudete jisti svými „marketingovými“ schopnostmi, rádi Vám pomůžeme, stačí do formuláře napsat pouze fakta a reálné informace, které budou zpracovány do efektního textu. V takovém případě Vás prosíme o upřesnění požadavků, a to nejlépe emailem nebo telefonicky, abychom se mohli domluvit na konkrétním zpracování.

  Tento proces zpracování údajů o Vás a Vašich službách má trvání v řádu dnů, záleží na rychlosti komunikace. Po obdržení platby a schválení reálné podoby profilu bude Váš profil profesionála zveřejněn na webu do 7 dnů. Pokud půjde vše hladce, Vaše prezentace na portále pracevevinarstvi.cz může být uskutečněna i během 3 dnů.

  Dodatečné úpravy profilu jsou možné, nejsou zpoplatněné, jsou prováděny buď klientem nebo uživatelem v administrativním rozhraní a nebo zprostředkovatelem, tedy portálem pracevevinarstvi.cz. Doporučujeme již na začátku vytvořit co nejlepší a nejpřesnější profil, jelikož proces následných úprav je složitější a může způsobit časovou prodlevu u zveřejnění profilu (neprodlužuje se doba předplatného). Zároveň není možné doplňovat nebo upravovat údaje v profilu profesionála v jiných, než běžných časových intervalech, nepřiměřeně často nebo z nerelevantních důvodů.

  K profilu můžete v rámci úprav přidávat recenze a doporučení od Vašich klientů, to vše bude záviset na aktivitě Vás a Vašich zákazníků a jejich (ne)spokojenosti.

   

 • Jaké je srovnání s konkurencí?

  Srovnávat nelze, jelikož náš portál pracevevinarstvi.cz je zatím jediný svého druhu. Snažíme se soustředit všechny vinařské a vinohradnické podniky nebo samotné osoby do jedné databáze. Zaručujeme Vám tedy originalitu a přehlednost.

 • Mohu zaregistrovat firmu?

  Ano, náš portál chce soustředit všechny vinařské a vinohradnické podniky, ale i samostatné profesionály, kteří chtějí zviditelnit sebe a své služby.

 • Mohu se zaregistrovat sám za sebe, tedy jako fyzická osoba?

  Ano, náš portál chce soustředit všechny vinařské a vinohradnické podniky, ale i samostatné profesionály, kteří chtějí zviditelnit sebe a své služby.

 • Co když nemám živnostenský list? Mohu se registrovat?

  Ano, registrace je i v takovém případě možná. Uvedeme názorný příklad – jsem student vinařské školy, věnuji se sommeliérství, jsem si jistý, že se v oboru vyznám a brigádně si svojí činností přivydělávám. I pro takové lidi je databáze profesionálů stvořená.

 • Jaké jsou obchodní podmínky registrace?

  Obchodní podmínky naleznete ZDE.