Registrace uživatele
 
 
 
 
 
 
 
Obchodní podmínky
Zrušit

Časté dotazy

 • Kolik stojí zveřejnění inzerátu?

  0 Kč, inzerce je zdarma pro všechny zadavatele.

 • Jak dlouho trvá, než je můj inzerát zveřejněn?

  Nabídku práce si inzerent vkládá sám přes administrativní rozhraní, inzerát je zveřejněn do několika minut, zpravidla ihned.

 • Jak dlouho může být můj inzerát zveřejněn?

  Doba zveřejnění nabídek prací je stanovena na dobu jednoho měsíce, poté se inzerát automaticky smaže. V případě dřívějšího nalezení zaměstnanců bude inzerát smazán zadavatelem, popřípadě pod dohodě zprostředkovatelem.

 • Kam se budou uchazeči o práci hlásit?

  Na Vámi uvedený email nebo telefonní číslo. Nejsme pracovní agentura, tudíž neuskutečňujeme pohovory a schůzky, jsme pouze zprostředkovatel informací.

 • Budu moci inzerát upravovat?

  Ano, úpravu lze provést v administrativním rozhraní uživatele. V případě větších změn doporučujeme založit nový inzerát.

 • Mohu v jednom inzerátu nabízet více pracovních pozic?

  Ano, ale nedoporučujeme to kvůli nepřehlednosti informací. Vzhledem k tomu, že je inzerce zdar-ma, je vhodnější a lepší zadat raději více inzerátů s jasnějšími informacemi o konkrétní nabízené pracovní pozici.

  Například: Hledáme pracovníky do vinice na zelené práce a sommeliera – již na první pohled nejed-noznačné a tudíž i neefektivní. Vyvstanou také komplikace s pracovními podmínkami pro danou pozici a celý inzerát bude chaos.

 • Jak napsat dobrý inzerát?

  Platí zde známé úsloví „v jednoduchosti je síla“, ovšem informace musí být jasné, konkrétní a samo-zřejmě pravdivé. Čím přesněji pracovní pozici, Vaše požadavky a podmínky popíšete, tím snazší bude najít vhodného zaměstnance. Uchazeče také zajisté zajímají platové podmínky, časová ná-ročnost a případné benefity, nebojte se tedy specifikovat svou nabídku práce co nejkonkrétněji. Pokud jsou Vaše podmínky variabilní, napište to do inzerátu – například: hledáme člověka na HPP, je však možné domluvit se na práci z domova 2 dny v týdnu. Dobrý dojem budí správně napsný text - bez gramatických chyb a překlepů.

  Podrobnější informace naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách.

 • Na co si dát u psaní inzerátu pozor?

  Hlavními informacemi, u kterých je dobré několikrát ověřit správnost, jsou kontakty – email, tele-fon, mobil, adresa, web. Dále se pak zaměřte na stručnost a přehlednost, v tom Vám pomůže předpřipravený formulář v administrativním rozhraní, který Vás navede k napsání toho nejpodstat-nějšího. Vyhněte se, prosím, neobvyklým znakům (hvězdičky *, podtržítka _ , příliš mnoho vykřiční-ků !, apod.). Inzeráty, které budou nesmyslné, neúplné nebo budou porušovat pravidla našeho webu, budou automaticky mazány. Před odesláním si ještě jednou zkontrolujte správnost přede-vším u informací: kontakty, mzda, název pracovní pozice.

  Podrobnější informace naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách.