Agronom/mechanizátor/vinohradník Zaječí - PRÁCE VE VINAŘSTVÍ
Detaily Požadavky Odměny Info Kontakty
Typ smluvního vztahu:
Hlavní pracovní poměr (Smlouva na dobu neurčitou)
Adresa místa výkonu práce: Vinařská 479
691 05 Zaječí
Nástup: dle domluvy
Bližší specifikace, náplň práce: Náš nový kolega bude:
* vytvářet agrotechnické plány produkce vinných hroznů
* vytvářet postřikové plány ochrany vinic
* pečovat o svěřené vinice v duchu integrované produkce
* vést malý kolektiv
* plánovat, kontrolovat a koordinovat práci podřízených pracovníků
* komunikovat s dodavateli materiálu a služeb
* spolupodílet se na produkci, prezentaci a prodeji vína a služeb vinařství
* vést evidenci materiálu pro vinohradnictví a pečovat o svěřené prostory
* vést evidenci spojenou s produkcí hroznů a zemědělskou prvovýrobou

Pokud Vás tedy baví víno a jeho výroba od organizace práce ve vinici, až po zpracování hroznů, čekáme právě na Vás.
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Praxe: v oboru vinohradnictví
Dovednosti, schopnosti: organizační schopnosti, ŘP skupiny B
Další požadavky: práce s PC
Mzda: 130 Kč/hod
Benefity: + osobní ohodnocení, stravenky, služební vozidlo a další zaměstnanecké benefity, zázemí stabilní české společnosti a přátelské prostředí
Název firmy: Vinařství Nosreti s.r.o.
Adresa společnosti: 28. října 2020/231
709 00 Ostrava – Mariánské Hory

Odpovědní formulář

Iniciály
Kontakty
Přílohy